Дюпра: Боклуци сме, щом се радваме на неуспеха на ПСЖ
Наставникът на Тулуза Паскал Дюпра подложи на критика онази част от френските любители на футбола, които се радваха на поражението на ПСЖ в Барселона.
"Такова се случва, по-добре щеше да е приятелски мач. Искам да изразя подкрепата си към Емери, ПСЖ ще спечели Шампионска лига, само му дайте време. Вбесява ме типичното поведение на французите. Всички се гордеят с отпадането на ПСЖ. Ние наистина сме боклукчийска страна. Радваме се на неуспехите на другия, това не мога да го разбера. Съдийството? Играч на Барселона трябваше да бъде изгонен за нарушението срещу Кавани, а втората дузпа бе измислена", заяви Дюпра.
- ПСЖ обмисля да подпише доживотен договор с Луис Енрике
- Льобьоф: ПСЖ нямаше да е номер едно с Мбапе
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- ПСЖ обра наградите на ФИФА
- Донарума е най-добър вратар по версията на ФИФА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]