Хесе предпочита Лас Палмас пред Рома
Нападателят на ПСЖ Хесе Родригес се съмнява в целесъобразността от своя преход в Рома. Римляните съгласуваха трансфера на играча с парижани и са готови да му плащат висока заплата. 23-годишното испанско крило обаче се опасява, че няма да получава голямо количество игрово време в Рим след връщането на Мохамед Салах от Купата на Африка.
Според френски източници, Хесе е бил недостъпен за преговори през последните няколко дни, което изненадало ръководствата на ПСЖ и Рома.
Играчът предпочита да отиде под наем в Лас Палмас, независимо от интереса на Рома, както и на Милан, който следи футболиста по препоръка на Карло Анчелоти.
Хесе има 9 мача от Лига 1, в които вкара 1 гол и се отчете с 1 асистенция.
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Хакими ще бъде изправен пред съд по обвинение в изнасилване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]