Агентите на Ди Мария преговарят с китайски клубове
Полузащитникът на ПСЖ Анхел Ди Мария може да продължи кариерата си в първенството на Китай, съобщава LÉquipe. Според френското издание, агентите на 28-годишния аржентинец начело с Жорже Мендеш вече преговарят с китайски клубове за евентуален трансфер.
Напомняме, че ръководството на ПСЖ не е доволно от представянето на Ди Мария и вече разговаря с играча относно действията му на терена.
От клуба са готови да се разделят с Анхел, но само срещу сумата от 63 милиона евро.
- Ланс отказа да отложи мача с ПСЖ въпреки молбата на парижани
- Почетино: Можехме да изградим отбор около Мбапе, Неймар и Меси
- Арсенал следи Кварацхелия
- ПСЖ разби Ница с 4:0 и затвърди лидерството си във Франция (видео)
- Слот: Исак ще бъде готов за ПСЖ, но не очаквайте чудеса веднага
- Ница – ПСЖ: шампионите гонят върха в ключово гостуване
- Слот отправи предупреждение към ПСЖ
- Музакитис остава спокоен въпреки интереса на Реал, ПСЖ и Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]