ПСЖ купува двама от Волфсбург
Полузащитникът на Волфсбург Юлиан Дракслер и защитникът на "вълците" Рикардо Родригес са близо до трансфер в ПСЖ. Според източника на информацията, парижани ще заплатят за двамата футболисти не по-малко от 50 милиона евро.
Съобщава се, че ПСЖ обсъжда с Дракслер последните детайли на личния договор на играча, след което ще активизира преговорите с Волфсбург. Контрактът с 23-годишния футболист ще е за четири години.
Що се отнася до Родригес, парижани възнамеряват веднага да дадат защитника под наем на Волфсбург. Максуел ще напусне ПСЖ през лятото на 2017 година и френският клуб се надява, че 24-годишният Родригес ще стане дългосрочна замяна на тази позиция.
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
- Дро Фернандес: Радвам се, че се присъединявам към ПСЖ
- Дро Фернандес премина от Барселона в ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]