ПСЖ ще се опита да купи Лалана през януари
ПСЖ се интересува от атакуващия полузащитник на Ливърпул Адам Лалана и е готов да утрои сегашната заплата на играча, която е в размер на 70 000 паунда на седмица. Както твърди The Sun, позовавайки се на свои източници в Париж, шампионът на Лига 1 ще предприеме опит за трансфер на англичанина още през януари. Съобщава се, че парижани ще излязат с оферта от поне 40 милиона паунда за Лалана.
Инициатор на сделката е спортният директор на ПСЖ Патрик Клуйверт, за когото Лалана е най-добрият футболист във Висшата лига на Англия.
"Адам наистина ни се струва класен играч. Неговата възраст не е проблем, защото клубът се опитва да притежава най-добрите играчи, а той попада в тази категория", съобщава източникът.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]