Лион планира да купи Филип Джорджевич
Ръководството на Олимпик Лион е заинтересуван от услугите на нападателя на Лацио Филип Джорджевич, съобщават италиански източници. Според информацията, французите са готови да заплатят 5 милиона евро за 29-годишния сърбин, който записа участие в 9 мача през този сезон.
Впрочем, малко е вероятно да се осъществи трансфера през зимата, тъй като "орлите" предполагат, че трудно биха намерили заместник на играча.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Киву: Не е лесно за Интер да поддържа интензивна преса
- Сари: Можем да извлечем позитиви от загубата
- Интер оглави класирането в Серия А
- Интер ще запише шеста поредна победа
- Лацио измъкна трите точки срещу упорит Каляри
544
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]