Шкриняр: Трудно е да намеря думи
Капитанът на националния отбор на Словакия Милан Шкриняр говори за поражението в мача с Англия от 1/8-финалите на Европейското първенство в Германия. Отборът на Англия победи след продълженията словаците с 2:1 (1:1 - редовно време) и се класира за четвъртфиналите на турнира.
"Трудно е да намеря думи, всички сме много тъжни. Бяхме толкова близо до преминаване към следващия кръг. Ако продължим да играем за Словакия по този начин, вероятно ни очакват още добри времена. Англия е много квалифицирана, те ни натиснаха и след това изведнъж Белингам отбеляза гол. Жалко, че допуснахме в последния момент. Може би бяхме на 30 секунди от победата.
Но наистина се гордея с целия отбор. Беше невероятно приключение и бих искал също да благодаря на феновете. Бяхме готови да пренапишем историята на Словакия, но за съжаление всичко се оказа различно. Но се надявам, че ще се върнем по-силни“, заяви Шкриняр, цитиран от пресслужбата на УЕФА.
- Хакими: Мароко продължава да пише своята история
- Проклятието на „Златната топка“ удари отново: Дембеле остана без финал на Мондиал 2026
- ПСЖ е на крачка от привличането на Люка Дин
- Конате отвърна на Ямал: Нека говори каквото иска, след мача ще видим
- Един милиард евро? Вече не звучи като фантастика
- Усман Дембеле разкри какъв съвет е получил от Мбапе преди гола срещу Мароко
- Клод Макелеле: Проблемът на Реал Мадрид не е Мбапе
- Тотнъм отново се насочва към Рандал Коло Муани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]