Резервите на Испания довършиха работата (видео)

Испания ще завърши втора група с три поредни победи и като безапелационен лидер след като и днес в последната среща от груповата фаза на Евро 2024 "Ла Фурия" дори без да залага на най-силните си имена се справи с Албания с 1:0 и прогресира по перфектен начин към фазата на директните елиминации.

Само 13 минути игра бяха нужни на Торес да получи подаване от Дани Олмо за да завърши фалцово за 20-я си гол с националните цветове - 1:0.

До почивката Рая преживя два нервни момента на вратата на Испания, но представянето бе контролиращо за "Ла Фурия" с 9 удара срещу един и 60% владение.

Втората част ситуацията не се промени особено, а Хоселу почти вкара гола на сезона след подновяването на играта. Рая отново бе важен в 64-ата минута когато се намеси срещу воле на Броха. Малко след това и с една ръка Рая лиши Броха от добър гол. Албания даде всичко до края за да достигне до нещо, но това така и не се случи.