Левандовски: Не спечелихме нито една точка и това е срам
Нападателят на националния отбор на Полша Роберт Левандовски коментира резултатите от Европейското първенство 2024 за своя национален отбор след поражението в мача с Австрия (1:3).
"Не спечелихме нито една точка и за нас това, разбира се, е срам. Разбираме, че всичко не трябваше да се получи по този начин. Тук има много фактори.
Започнахме слабо мача, първите 20 минути бяха лоши, но в следващите 20 играхме много по-добре. Създадохме положения и бяхме в наказателното поле на противника. И през второто полувреме отново имаше добри 20-25 минути.
Пропуснатият гол ни извади от равновесие. След това ни бе трудно да поддържаме баланс. Трябваше да поемаме повече рискове, да се отваряме и това също ни коства още два или три шанса, които австрийците създадоха“, заяви Левандовски.
- Дро Фернандес премина от Барселона в ПСЖ
- Барса се разбра с Фермин Лопес за новия договор
- Лапорта за трансфера на Фернандес: Неприятна ситуация
- Флик: Считам, че трансферният прозорец е затворен
- Флик: Кансело трябва да се адаптира към нашия стил
- Рафиня коментира критиките към себе си
- Барса и ПСЖ се разбраха за Фернандес
- Флик: Овиедо нямаше какво да губи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]