Модрич: Имаме още два мача за подобряване
Полузащитникът и капитан на хърватския национален отбор Лука Модрич коментира поражението от Испания в мача от 1-ия кръг на Европейското първенство 2024. Испанците победиха с 3:0.
"Това не е резултатът, на който се надявахме, но е това, което е. Имаме още два мача за подобряване и подобряване на ситуацията. През първото полувреме не бяхме на себе си, липсваше ни енергия, бяхме твърде далеч от техните играчи. Наказаха ни за това.
Имахме и шансове, но това беше един от онези мачове, когато каквото и да опитваш, просто не се получава. През второто полувреме подобрихме играта си и бяхме много по-добри, но това не беше достатъчно. Според мен победата им беше заслужена. Може би сметката беше малко висока.
Вече нямаме място за грешки, трябва да се възстановим и да спечелим предстоящите мачове. В известен смисъл е добре, защото знаем, че нямаме друг избор, освен да спечелим. Трябва да се подготвим добре, да анализираме какво се е объркало и да станем много по-добри, особено по отношение на енергията“, цитира пресслужбата на УЕФА думите на Модрич.
- Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Испания премести Суперкупата за февруари 2027, търси нов домакин
- Реал Мадрид готви оферта от 213 млн. евро за Майкъл Олисе
- Гари Невил сравни Килиан Мбапе с Роналдо: Той е на прага на величието
- Килиан Мбапе постави исторически рекорд на световните първенства
- Реал Мадрид и Винисиус: Обратното броене започна?
- Мбапе изпревари Клозе и вече е №2 в историята на Световните
- Мбапе постави исторически рекорд в елиминациите на Световните
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]