ПСЖ е готов да предложи 75 милиона за Дракслер
Полузащитникът на Волфсбург Юлиан Дракслер може да продължи кариерата си в ПСЖ, съобщава Kicker. Според информацията, парижани са готови да предложат 75 милиона евро за 22-годишния футболист.
Както е известно, по-рано през лятото Дракслер заяви за желанието си да напусне Волфсбург, но клубът го глоби със 100 000 евро и заяви, че играчът не се продава.
- Слот отправи предупреждение към ПСЖ
- Музакитис остава спокоен въпреки интереса на Реал, ПСЖ и Ман Юнайтед
- Удар за ПСЖ: Баркола аут за седмици
- Кайседо: ПСЖ е един от най-силните в света
- ПСЖ, Милан и Нюкасъл готвят баскетболни отбори
- Луис Енрике след разгрома над Челси: Показахме колко непредсказуем може да бъде ПСЖ
- Росеньор след тежкото отпадане на Челси: На това ниво не можеш да си позволиш грешки
- Челси отпадна тежко от ПСЖ след ново поражение с 0:3
301
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Пий си чая ти казвам.
И по умната с шамарите, да не се подмокриш
Истински се забавлявам от това. А и си личи на какво ниво е възпитанието ти.
Пий един чай от мащерка да се успокоиш малко ,да дойдеш на себе си
"Челси с готвачите от Кобам да излязат -пак ще ни бият"- това са думи на мой приятел ,фен на Арсенал.
Мисля, че тази оферта Волфсбург ще я приемат.