Блан: Орие е неблагодарен футболист
Старши-треньорът на Пари Сен Жермен Лоран Блан сподели мнение за поведението на защитника Серж Орие. Както е известно, бранителят отправи обидни изказвания по адрес на наставника на тима и на нападателя Златан Ибрахимович. След това се появи съобщение, че Орие има намерение да заведе дело за фалшифициране на видео. По-късно играчът призна вината си и се извини на Блан и на клуба.
"Лошо възприемам това. Да, аз мисля, че всеки може да има свое мнение, но две години по-рано аз помолих клуба да привлече това момче в ПСЖ, а ето какво получавам за благодарност. Това е обидно. Той сам се наказа, тъй като трябваше да се готви за мача от Шампионска лига. Не приемам това отношение към клуба. Разбира се, ние сме огорчени. Той остава извън срещата. Трябва да мислим какво правим. Ако имам проблем със Серж, аз няма да използвам медиите, за да реша това. Ще го направя с него", заяви Блан.
- ПСЖ не продава Брадли Баркола въпреки интереса от Висшата лига
- Ливърпул определи Брадли Баркола като основна трансферна цел
- Маркиньос: Очаква ни труден мач с Япония, но сме готови
- ПСЖ изпреварва английските кандидати в битката за Магнес Аклиуш
- Милан е на крачка от трансфера на Гонсало Рамош
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Хакими ще бъде съден по обвинение в изнасилване, Мбапе ще бъде призован като свидетел
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]