Трап ще се занимава с благотворителност
Вратарят на ПСЖ Кевин Трап има намерение да превежда в благотворителен фонд за борба с рака по 100 евро за всяка точка, която столичани ще спечелят през втората част на сезона.
"Днес е ден за борба с рака. Реших да жертвам по 100 евро за всяка точка, която моят отбор ще спечели до края на сезона. Парите ще се изпращат за важния благотворителен проект на моя приятел Пирмин Швеглер", написа Трап в акаунта си в Instagram.
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Люка Шевалие иска да остане в ПСЖ въпреки конкуренцията на Матвей Сафонов
- Ливърпул подготвя оферта за Брадли Баркола
- Хакими: Мароко продължава да пише своята история
- Проклятието на „Златната топка“ удари отново: Дембеле остана без финал на Мондиал 2026
- ПСЖ е на крачка от привличането на Люка Дин
231
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]