ПСЖ се интересува от нападател на Сантос
Представителят на нападателя на Сантос Габриел Барбоса проведе преговори с няколко европейски клуба, съобщават бразилски източници. Според информация на агент Вагнер Рибейро, на нападателя е било предложено да премине в ПСЖ след Олимпиадата в Рио де Жанейро. Интерес към Габриел има и от Милан, но италианците не са формулирали конкретно предложение.
Приоритетно право за покупка на играча обаче притежава Барселона и ако Сантос реши да продава Габриел на ПСЖ, бразилският клуб ще трябва първо да уведоми каталунците.
Нападателят има десет гола в 30 мача от изминалия сезон в първенството на Бразилия.
- ПСЖ ще прегази Брест
- Арсенал следи ситуацията около Баркола преди финала в Шампионската лига
- Ал - Хелайфи: Луис Енрике е най-големият успех в кариерата ми
- Тиери Анри: Кварацхелия и Дембеле са кошмар за всяка защита
- Хари Кейн посочи фаворита за финала в Шампионската лига
- Шеф на Байерн постави под въпрос съдийството срещу ПСЖ
- Хари Кейн: Имахме достатъчно положения, за да стигнем до финала
- Ал-Хелаифи: Казах на отбора, че това е нашият стадион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]