Силва: Искам да завърша кариерата си в ПСЖ
Защитникът на Пари Сен Жермен Тиаго Силва заяви, че не възнамерява да напуска френския клуб. Нещо повече, бразилецът призна, че желае да завърши кариерата си именно тук.
"Искам да завърша кариерата си в ПСЖ. Трябва да обсъдя това с президента на клуба и да разбера, дали е съгласен. Харесва ми Париж. Моето семейство живее тук, моят син расте тук. Тук имам всичко, което ми е необходимо. Това е забележителен град", заяви Силва.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]