Ибрахимович: Мога да опитам и в МЛС
Нападателят на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович призна, че иска да поиграе в МЛС. В същото време шведският национал изрази своята категоричност, че не желае да изпробва силите си отвъд Океана само заради името.
"Бих искал да поиграя в САЩ, няма сънение в това. В кой отбор? Мога ли да говоря подобни неща? Не мисля. Смятам, че това би било забележителен опит. Виждам, че популярността на футбола в САЩ расте. Бях тук преди десет години и тогава нивото бе много по-ниско, отколкото е сега. Мисля, че много футболисти искат да дойдат тук и да играят. Но аз не искам да съм играч, който ще бъде поканен само заради името. Ако отида в МЛС, аз искам да дам резултат. В противен случай нямам място там", заяви Златан.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]