Галатасарай хвърли око на Подолски
Турският Галатасарай проявява интерес към нападателя на Арсенал Лукас Подолски. Както е известно, немският национал бе принуден да се присъедини към Интер с договор под наем, след като мениджърът на "артилеристите" Арсен Венгер загуби доверието си към Лукас.
В италианския клуб обаче нещата не се промени за нападателя, който започна като титуляр само в осем мача под ръководството на Роберто Манчини.
Днес стана ясно, че Галатасарай се интересува от услугите на 29-годишният футболист. Турският отбор е лидер в класирането на първенството на южната ни съседка и се надява да подсили нападателната си мощ за предстоящото участие на тима в Шампионска лига, което също би удовлетворило амбициите на Подолски да играе на най-високо ниво.
- Насри: Съдията систематично наказваше Арсенал
- Луис Енрике: Написахме история, но още не мислим за трета поредна титла
- Eдегор: Загубихме заради малките детайли, но ще се върнем по-силни
- Жоао Невеш: Само ПСЖ искаше да играе футбол
- Заир-Емери постави рекорд след втория пореден триумф на ПСЖ
- Артета: ПСЖ е най-добрият отбор в света
- Райс защити Езе и Габриел след драмата във финала
- Артета: Болката е огромна, но трябва да я превърнем в мотивация
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]