Кавани ще обяви напускането си след спечелване на титлата
Нападателят на Пари Сен Жермен Единсон Кавани има намерение да напусне клуба с шампионски медал. Както твърди LÉquipe, уругваецът официално ще обяви за раздялата си с ПСЖ веднага след като столичани защитят титлата си.
Липсва информация за следващото работно място на Кавани, тъй като самият нападател все още не е решил къде ще продължи кариерата си.
В последните два кръга ПСЖ, който се нуждае от точка за да спечели титлата, играе като гост на Монпелие и домакинства на Реймс.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]