Верати: Не мисля, че някога ще спечеля Златната топка
Полузащитникът на Пари Сем Жермен Марко Верати сподели мнение за своите перспективи в кариерата. Италианецът е смятан за един от най-перспективните футболисти в своята възраст, но Марко признава, че неговата цел не е спечелването на индивидуални награди, а на клубни трофеи.
"Не мисля, че някога ще спечеля "Златната топка". Има футболисти, които са по-силни от мен. Честно казано, предпочитам да печеля трофеи с отбора, за да ги празнуваме заедно. Ако спечелиш "Златната топка", празненството е само твое", заяви Верати.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]