Ибрахимович: ПСЖ заслужаваше повече
Нападателят на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович сподели мнението си за срещата с Олимпик Лион от 24-я кръг на Лига 1. Както е известно, двата отбора не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1, което запази статуквото на върха в класирането.
"Можехме да разгромим Лион. ПСЖ заслужаваше повече в този мач. Имахме повече положения за гол, но вкарахме само един път. Пребиването на дузпата? Това бе логично решение, с оглед на спазване на правилата. Проведохме добър мач и бяхме длъжни да победим. Лопес направи няколко добри спасявания, но в някои ситуации просто трябваше да вкараме", заяви Ибрахимович.
- Невил: Спечелването на Шампионска лига е следващата логична стъпка за Арсенал
- Ланс разтърси Франция, но ПСЖ остана на трона
- Луис Енрике: Арсенал и ПСЖ не са противоположности
- Луис Енрике: Искаме да продължим да пишем историята на ПСЖ
- ПСЖ и Арсенал ще излязат с титулярните си екипи във финала
- Порто не е получил официална оферта от ПСЖ за Диого Коща
- Луис Енрике: Арсенал е най-добрият отбор в света без топката
- Тревога в ПСЖ преди финала: Дембеле с мускулен проблем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]