ПСЖ се жалва от банер на фенове на Бастия
На мача Бастия - Пари Сен Жермен почитателите на корсиканския отбор издигнаха банер, насочен срещу катар. Както е известно, собствениците на парижкия клуб са кралското семейство на ислямската държава. На банера е било написано: "Катар финансира ПСЖ и тероризма".
Според информацията, представители на ПСЖ са се обърнали към Комитета на френската лига за изясняване на обстоятелствата и за реакция на ликата към банера.
Президентът на Бастия Пиер-Мари Жероним реагира с изявлението, че не е време за полемика и политиката трябва да остане извън стадиона.
"По-големи банери са носени на по-големи стадиони. Ще се съдим, ако наистина ПСЖ се е обърнал към лигата, представяйки това като произшествие", заяви Жероним.
- Ал - Хелайфи: Луис Енрике е най-големият успех в кариерата ми
- Тиери Анри: Кварацхелия и Дембеле са кошмар за всяка защита
- Хари Кейн посочи фаворита за финала в Шампионската лига
- Шеф на Байерн постави под въпрос съдийството срещу ПСЖ
- Хари Кейн: Имахме достатъчно положения, за да стигнем до финала
- Ал-Хелаифи: Казах на отбора, че това е нашият стадион
- Нойер: Липсваше ни убийствен инстинкт в атака
- За първи път финалът в ШЛ ще противопостави двама испански треньори
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]