Блан: Не знам какво се случи
Старши-треньорът на пари Сен Жермен Лоран Блан сподели мнението си за мача с Бастия от 20-я кръг на Лига 1. Както е известно, парижани поведоха с два гола, но допуснаха пълен обрат, позволявайки на съперника си да отбележи четири попадения.
"Не знам какво се случи. С такова начало на мача, с два отбелязани гола от наша страна и с толкова голямо преимущество - това е необяснимо. Допуснахме голяма грешка, позволявайки подобно развитие на мача. Загубихме концентрация, сигурност и започнахме да почиваме на лаврите си. Какво пък, това е голям урок за нас, как не трябва да играем. Най-страшното е, че сами се наказахме. Подобно поражение е изключително по наша вина", заяви Блан.
- Луис Енрике: Написахме история, но още не мислим за трета поредна титла
- Eдегор: Загубихме заради малките детайли, но ще се върнем по-силни
- Жоао Невеш: Само ПСЖ искаше да играе футбол
- Заир-Емери постави рекорд след втория пореден триумф на ПСЖ
- Артета: ПСЖ е най-добрият отбор в света
- Райс защити Езе и Габриел след драмата във финала
- Артета: Болката е огромна, но трябва да я превърнем в мотивация
- Райс: Това е само началото, Арсенал ще се върне по-силен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]