Кавани: Всичко е наред, с клуба намерихме решение
Нападателят на Пари Сен Жермен Единсон Кавани опроверга възможността да напусне отбора. В края на миналия месец се заговори за проблеми между уругваеца и треньорския щаб на столичани, а заедно с това тръгнаха и слухове за евентуална раздяла с Кавани. По всичко изглежда, че разногласията между страните са преодолени.
"През този сезон всичко е наред. Намирам се в Париж, един красив град, а от клуба напълно ме подкрепят. Предишните ми коментари повлякоха след себе си някои проблеми, но думите ми не бяха срещу треньора или президента. Изразих разочарованието си, но това не означава, че имам лоши отношения с когото и да е било. Понякога такива неща могат да доведат до проблеми, а понякога до намиране на решение. Ние намерихме решение", заяви Кавани.
- Луис Енрике: Написахме история, но още не мислим за трета поредна титла
- Eдегор: Загубихме заради малките детайли, но ще се върнем по-силни
- Жоао Невеш: Само ПСЖ искаше да играе футбол
- Заир-Емери постави рекорд след втория пореден триумф на ПСЖ
- Артета: ПСЖ е най-добрият отбор в света
- Райс защити Езе и Габриел след драмата във финала
- Артета: Болката е огромна, но трябва да я превърнем в мотивация
- Райс: Това е само началото, Арсенал ще се върне по-силен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]