Кабай: Не съм щастлив в ПСЖ
Полузащитникът на Пари Сен Жермен Йохан Кабай призна, че неговата кариера във френския гранд не се развива по най-добрия начин. Както е известно, 28-годишният футболист, който се присъедини към столичани през зимата, не е част от титулярния състав на Лоран Бан и има само седем мача през този сезон. Тази ситуация не се харесва на Кабай.
"Имам нужда от игрова практика. Разбира се, уважавам избора на треньора, защото знам, че той най-добре разбира как стоят нещата. Това за мен означава, че трябва да дам максимума от себе си при следващия шанс, който получа. Дали съм щастлив и дали потенциалът ми се използва максимално? Не. Трябва да уважаваме избора на треньора, но в същото време не бива да се отказваме от борбата. Имам характер и съм настроен да покажа всичко, на което съм способен", заяви Кабай.
- ПСЖ с късна победа срещу Оксер (видео)
- ПСЖ продължава битка за лидерското място
- Треньорът на Спортинг: Важно е, че сме сред най-добрите
- Луис Енрике: Загубихме, защото те вкараха два гола, а ние само един
- Спортинг сензационно победи ПСЖ
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]