ПСЖ, Арсенал и Барса следят
Пари Сен Жермен желае да подпише договор с полузащитника Едон Жегрова, съобщават френски източници. 15-годишният футболист, който си спечели прозвището "косовския Меси", играе за местния Прищина. Жегрова е участвал в лагер-сбор на младежкия отбор на Милан, където е направил добро впечатление и според специалистите, младият играч има всички данни за отлична кариера.
Освен няколко италиански клуба, от футболиста се интересуват също така Барселона и Арсенал. Жегрова обаче може да се окаже и в Стандард Лиеж, след като се разбра, че от белгийския клуб са поканили младежа и неговия баща на вчерашния мач срещу Локерен.
- ПСЖ готви мегапредложение за Хулиан Алварес
- ПСЖ защити титлата си след драматичен триумф над Арсенал във финала на Шампионска лига
- Трети финал за шест години: как Катар изгради най-силния ПСЖ в историята
- Маркиньос: Луис Енрике е треньор от най-висока класа, а Дембеле и Кварацхелия са лидери
- Едегор: Готови сме за финала, атмосферата в отбора е невероятна
- Сака: Мечтая за този момент от седемгодишен
- Маркиньос: Нищо не е различно от миналата година
- Играчите на ПСЖ ще получат по 1 милион евро при триумф над Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]