100 000 билета продадоха за Юнайтед - Реал Мадрид в САЩ
Повече от 100 000 билета бяха продадени за приятелската среща между Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид, която ще се състои в САЩ през лятото. Двубоят, който на 2 август ще се проведе в град Ан Арбър щата Мичиган, може да подобри националния рекорд по посещаемост. През 1984 година на финалния мач от Олимпийския турнир между Бразилия и Франция бе отчетено, че 101 799 зрители са посетили срешата.
Стадионът в Мичиган е с вместимост 109 901 зрители.
Въпросният сблъсък ще се състои в рамките на турнира International Champions Cup-2014, в който също така участват Милан, Манчестър Сити, Интер и други европейски отбори.
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
- Микаел Силвестър: Майкъл Карик прави правилните ходове в Манчестър Юнайтед
- Защо на „Олд Трафорд“ казват „не“ на трансфери за над 100 милиона паунда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]