Блан: Всички мислим за мача с Челси
Старши-треньорът на Пари Сен Жермен Лоран Блан след победата над Реймс с 3:0 изрази задоволството си от резултата, въпреки подготовката на отбора за срещата-реванш от четвъртфиналите на Шампионска лига с Челси.
"Всеки мач е ценен, но срещата с Реймс бе преди двубоя с Челси в Шампионска лига, а сега всички мислят за него (мачът във вторник). В такива срещи е трудно да влезеш с правилната настройка. Хубаво е, че спечелихме, защото не може да си позволим загуба на точки у дома", заяви Блан.
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- ПСЖ обра наградите на ФИФА
- Донарума е най-добър вратар по версията на ФИФА
- Осъдиха ПСЖ да плати 61 млн. на Мбапе
- ПСЖ пречупи Мец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]