Роналдо може да стане спортен директор на ПСЖ
Известният в миналото нападател Роналдо призна, че в бъдеще може да стане спортен директор на Пари Сен Жермен. Както е известно, тези дни в пресата се появиха публикации, в които се твърдеше, че Леонардо може да бъде върнат в ръководството на френския шампион. Едновременно с това се съобщаваше, че Роналдо е другият вариант за длъжността спортен директор на ПСЖ.
"Не изключвам такава възможност. Имам добри отношения със собствениците на ПСЖ, но първо нека завърша работата си като посланик на Мондиал 2014. Вече съм доброволен посланик на ПСЖ и освен това много обичам Париж", заяви Роналдо.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]