ПСЖ обяви контузията на Тиаго Силва
Пари Сен Жермен обяви за резултатите от медицинското изследване на защитника Тиаго Силва, който заради травма не успя да доиграе до края централния мач от шестия кръг на Лига 1 с Монако. В началото на мача 29-годишният бразилец удари задната част на бедрото си и в 16-та минута бе заменен от Камара. По-рано бе съобщено, че Силва ще отсъства от терените до шест седмици.
Но парижани обявиха, че 29-годишният защитник е получил травма на подколянното сухожилие. Сроковете за завръщането му в строя ще бъдат уточнени по-късно.
- ПСЖ продължава битка за лидерското място
- Треньорът на Спортинг: Важно е, че сме сред най-добрите
- Луис Енрике: Загубихме, защото те вкараха два гола, а ние само един
- Спортинг сензационно победи ПСЖ
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]