ПСЖ е напът да сложи край на 25-годишно сътрудничество
Пари Сен Жермен е на път да смени техническия си спонсор през лятото на 2014 година, когато изтече действащият договор между парижкия клуб и компанията Nike, съобщава френската преса. Според информациите, шампионът на Лига 1 желае да получава от сезон 2014/15 по 20 милиона евро на сезон и именно за тази сума е настоял при започналите преговори за продължаване на сътрудничеството си с въпросния спонсор.
Компанията Nike обаче категорично отказа да заплати на клуба такива пари, което вероятно ще накара ръководството на ПСЖ да се обърне към Adidas или Puma.
В момента френският шампион получава от Nike по 6 милиона евро на сезон, а сътрудничеството между страните е от близо четвърт век.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]