Шахтьор предложи 25 милиона за Бернард
Шахтьор Донецк остава единственият клуб, който на дадения момент е отправил официално предложение за трансфера на полузащитника на Атлетико Минейро Бернанрд. По информация на източника, украинците са предложили 25 милиона евро за 20-годишния футболист, който по-рано бе свързван с преминаване в Арсенал.
Независимо от тази сума, самият играч не желае да продължи кариерата си в Украйна, отдавайки предпочитания на шампионатите на Англия и Португалия.
По-рано се разбра, че от услугите на талантливия бразилец се интересуват Арсенал, Тотнъм, Борусия Дортмунд и Порто, но все още нито един от тези клубове не е излязъл с конкретна оферта за Бернард.
- Галатасарай готви оферта за Кевин Де Брюйне
- Чеферин обмисля да призове федерациите на УЕФА да оттеглят подкрепата си за Инфантино
- Атланта Юнайтед преговаря с Ромелу Лукаку
- Инфантино е планирал да получава по 30 милиона долара годишно начело на FIFA Forward Enterprise
- Хойос: Благодаря на Меси и Де Пол, а Каземиро е един от най-добрите в света
- Каземиро си отбеляза първи гол за Интер Маями, но в собствената врата
- Роберт Левандовски донесе победата на Чикаго Файър с първите си голове за клуба
- Тебас призова Инфантино да подаде оставка: Това е само върхът на айсберга
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]