ПСЖ планира да продължи договорите на Матюиди, Менез и Сако
Пари Сен Жермен има намерение да сключи ново съглашение не само със защитника Тиаго Силва и с нападателя Златан Ибрахимович, но и с още трима футболисти. Според информация от френски източници, парижани възнамеряват да продължат договорите с полузащитниците Блез Матюиди, Жереми Менез и защитника Мамаду Сако, които след година могат да станат свободни агенти.
Не е ясно, как ще протекат преговорите. По-рано се появи информация, че Тиаго Силва е дал съгласието си за нов договор с парижани до 2018 година, но според специалисти, очаква се, че най-трудно за ръководството на френския шампион ще бъде да убеди Сако да подпише нов контракт, тъй като играчът вече намекна, че може да напусне клуба.
- Пинейру ще ръководи реванша между Байерн и ПСЖ в Шампионска лига
- Луис Енрике: Заслужавахме победата, но не реализирахме положенията си
- Анонс на 32-ри кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Тихият убиец
- Офанзивната машина на Байерн: триото със 100 гола и историческият контекст
- Зеедорф: Кварацхелия е сред най-добрите в света
- Хакими пропуска реванша с Байерн заради контузия
- Компани: Стремежът към съвършенство е основната ми задача в Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]