L'Equipe: Вилаш-Боаш е приоритетен вариант за ПСЖ
По информация на авторитетното издание L'Equipe, наставникът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш се явява приоритетен вариант за Пари Сен Жермен. Както стана известно през уикенда, сегашният старши-треньор на парижани Карло Анчелоти е близо до назначаване в Реал Мадрид, поради това френския шампион усилено търси нов треньор.
Две седмици преди началото на подготовката за новия сезон този въпрос остава открит. По-рано в столицата на Франция бяха изпращани Роберто Манчини, Рафаел Бенитес, Фабио Капело и Михаел Лаудруп, но по всичко изглежда, че изборът на ПСЖ е паднал върху 35-годишния португалец.
Действащият договор на Вилаш-Боаш с Тотнъм е до лятото на 2015 година, а сумата, за която може да му бъде откупен договора е 12 милиона евро.
- Анонс на 16-ти кръг от Висшата лига
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]