Сантос остана без треньор
Ръководството на браилския Сантос взе решение да уволни от заеманата длъжност старши-треньора на отбора Муриси Рамальо. Според неофициална информация, причината за уволнението на 57-годишния специалист е лошия старт на тима в бразилската Серия А - в първите два мача от шампионата Сантос записа загуба и равенство.
За времето на своето двегодишно пребиваване в клуба Рамальо спечели два пъти шампионата на щата Сан Пауло и завоюва Купа Либертадорес през 2011 година.
Като треньор на Сантос специалистът проведе 150 мача, постигайки 72 победи, 42 равенства и 36 загуби.
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
- Доменико Тедеско напусна Фенербахче
- Неймар пропусна тренировка на Сантос преди важен мач
- Галатасарай разби Фенербахче в дербито и направи решителна крачка към титлата
- Междуконтиненталното дерби ще завърши без победител
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]