Луческу отклонил предложение на Бешикташ
По съобщения на румънската преса, турският Бешикташ е предложил на старши-треньора на Шахтьор Донецк Мирча Луческу да оглави истанбулския гранд. Според информациите, наставникът на украинския шампион е отклонил предложението.
"Господинът продължи договора си с Шахтьор и сега ние не може нищо да направим. Получаването на Луческу стана за нас несбъдната мечта", цитира Ziare думите на представител на Бешикташ.
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
- Доменико Тедеско напусна Фенербахче
- Неймар пропусна тренировка на Сантос преди важен мач
- Галатасарай разби Фенербахче в дербито и направи решителна крачка към титлата
- Междуконтиненталното дерби ще завърши без победител
191
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]