ПСЖ громи и без Бекъм (видео)

Добрите новини за феновете на Пари Сен Жермен нямат край. След като към тима се присъедини Дейвид Бекъм, днес столичани разгромиха Тулуза с 4:0 като гости в среща от 23-ия кръг на Лига 1. Бекс не бе в групата за мача, но това не попречи на ПСЖ да сгази своя съперник.

Само след четири минути игра Хавиер Пасторе откри резултата. Шведският нападател на гостите Златан Ибрахимович отбеляза дежурното си попадение, покачвайки на 2:0 в 36-ата минута. Малко преди края на първата част М'Бенг от състава на домакините бе изгонен. След почивката паднаха нови две попадения във вратата на Тулуза. Сако направи резултата класически в 70-ата минута, а три по-късно се разписа и Ван дер Вийл.

След днешния успех ПСЖ и се утвърди на върха с 3 точки аванс пред преследвача Лион.