Официално: Снайдер е играч на Галатасарай
Галатасарай окончателно оформи трансфера на полузащитника на холандския национален отбор Уесли Снайдер, съобщи официалният сайт на турския клуб. Според информацията, днес 28-годишният халф подписа личния си договор с новите си работодатели. Срокът на съглашението е за три години и половина. Не бяха съобщени финансови детайли на договора, но според местната преса, холандският футболист ще получава от 4 до 5.5 милиона евро на сезон.
Единственото, което е известно е, че трансферът на Снайдер струва на Галатасарай 7.5 милиона евро, които влязоха в касите на Интер.
Уесли се надява да дебютира за Галатасарай в дербито на турското футболно първенство на 27 януари срещу Бешикташ.
- Интер следи Араухо, но трансферът изглежда почти невъзможен
- Тиаго Мота е близо до завръщане, три клуба се борят за него
- Интер обвързва Киву с дългосрочен договор след шампионския сезон
- Интер готви ход за Араухо при провал с Бастони
- Симоне Индзаги напуска Ал-Хилал след само един сезон
- Интер подновява интереса си към Къртис Джоунс
- Бастони охладня към трансфер в Барселона и остава верен на Интер
- Интер отпразнува дубъла с равенство срещу Верона и емоционални сбогувания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]