Моура ще дебютира за ПСЖ в петък
Старши-треньорът на Пари Сен Жермен Карло Анчелоти обяви, че новото попълнение Лукас Моура ще направи своя официален дебют за френският тим още в петък. Както е известно, бразилецът бе закупен от Сао Пауло за 45 милиона евро още в началото на миналия август, но пристигна в столицата на Франция на 1 януари тази година.
„Лукас ще започне като титуляр срещу Аячо. Той няма проблеми да се впише технически и физически в състава и мисля, че няма проблеми с комуникацията с другите бразилски играчи, които са тук", каза Анчелоти.
- Наказаха Жозе Моуриньо за два мача след скандал в дербито с Порто
- Селтик иска Роби Кийн за нов мениджър
- Нов треньор в Абърдийн: Стивън Робинсън поема отбора на Димитър Митов
- На 41 години Уесли Снайдер отново връзва обувките
- Новият Левандовски блесна срещу Моуриньо
- Селтик елиминира Рейнджърс след дузпи, безредици помрачиха дербито
- Предателят или как спортът и парите победиха религията
- Бенфика – Порто: „Орлите“ ще съживят битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]