Неймар: Ще е чест за мен да играя за ПСЖ
Звездата на Сантос Неймар отново даде поводи за спекулации относно бъдещето му, след като заяви, че би било голяма чест за него да играе в Пари Сен Жермен. Бразилският национал е свързван с редица големи европейски отбор като Барселона и Реал Мадрид, а през това лято се появиха слухове, че и френският гранд се е прицелил във футболиста. Въпреки изказването си, нападателят подчерта, че е щастлив в сегашния си клуб.
„ПСЖ се превърна във финансово мощен клуб, който може да има всеки класен футболист. Затова ще бъде голяма чест за мен да играя в този отбор, но все пак съм щастлив в Сантос. Засега мисля единствено за настоящето, а за бъдещето има време. Златан Ибрахимович е един от най-добрите нападатели в света. Мечтая да играя с велики играчи”, заявява Неймар.
- ФИФА обмисля разширяване на Световното клубно първенство до 48 отбора
- Патрик Шик се отказа от националния отбор на Чехия след Мондиал 2026
- ФИФА обсъжда разширяване на Световното клубно първенство до 48 отбора през 2029 г.
- ФИФА допусна Русия до Световното за юноши
- Пиърс Морган: Роналдо е №1, а не Меси
- Меси и Роналдо: числата разказват своята история
- Гарет Бейл: Футболът вече прилича повече на шах, отколкото на баскетбол
- Романо: Роналдиньо няма да играе постоянно за Равена