Анжи се наложи над столичния Локомотив (видео)
Анжи Махачкала постигна победа с 3:1 у дома над Локомотив Москва в среща от Шампионската група в руското футболно първенство. Съставът на Гус Хидинк първи откри резултата след автогол на Тарас Бурлак в 25-та минута. Само шест по-късно полузащитникът Денис Глушаков върна московчани, отбелязавайки за 1:1. В 64-та минута най-скъпоплатения играч в света - Самуел Ето'о отново върна Анжи към трите точки, след като овладя сам центрирана топка в наказтелното поле и с точен премерен шут остави Гилерме безпомощен. В добавеното време на мача отново Ето'о отбеляза за крайното 3:1.
След спечелените три точки Анжи Махачкала се издига на петата позиция с актив от 66 точки, докато Локомотив Москва са шести с точка по-малко.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Бенфика: Реал Мадрид е готов да плати 15 млн. евро за Жозе Моуриньо
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Дейвид Бекъм ще получи звезда на Алеята на славата в Холивуд
- Ривър Плейт иска да върне Франко Мастантуоно под наем
- Марко Силва поема Бенфика след очакваното напускане на Моуриньо
- Аякс официално назначи Мичел Санчес до 2028 година
- Кандидат за президент на Фенербахче изкушава Лева с 20 млн. на сезон
- Мичел поема Аякс след раздялата с Хирона
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]