Играчите на ОАЕ получиха по 100 000 евро за класиренето си на Олимпиадата
Президентът на ОАЕ Шейх Халиф бен Зайед даде на играчите олимпийския отбор на своята страна по 100 000 евро за класирането им на Игрите, които ще се състоят това лято в Лондон. Както е известно, тимът на ОАЕ завоюва правото да представлява Азия на Олимпиадата, преодолявайки по-рано този месец Узбекистан с 3:2.
Постижението е най-големият футболен успех във футболната история на страната от времето, когато ОАЕ участва на финалите на Мондиал 90.
- Кристиано Роналдо с нови два гола за Ал-Насър
- Онана: Преживявам най-хубавия период от живота си
- Бивш треньор на Тотнъм оглави Колорадо Рапидс
- Шампионът на Полша се подсилва с бивш капитан на Левски?
- Генк обяви името на новия старши-треньор
- ФИФА тества нова технология за определяне на тъчове и засади
- ФИФА отмени трансферната забрана на Ал-Насър
- Дани Алвеш се завръща във футбола?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]