Треньор от Белгия изрита младеж в слабините - разследване от ФА (видео)
Футболната Асоциация на Белгия може да пристъпи към разследване на случая с преотстъпения младеж от Манчестър Юнайтед Джон Кофи, който преследваше една топка към тъча в мача срещу Тубизе за Антверп. Треньорът на Тубизе Данте Брогно посрещна Кофи с ритник, който макар да не улучи напълно, повдигна въпроси.
Кофи бутна треньора, за да се защити от ритника, като след случая Брогно нареди на своите да действат по-твърдо към нападателя. В момента ФА обсъжда дали да вземе под внимание видео доказателството по случая.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Манчестър Юнайтед обмисля Унай Емери за нов мениджър
246
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]