Доменек може да възобнови треньорската си кариера
Бившият наставник на национални отбор на Франция Раймон Доменек може да се завърне към треньорска дейност, съобщава Tuttomercatoweb. Според информацията, 60-годишният специалист се явява един от кандидатите за поста старши-треньор на Мюлуз, който се състезава в четвъртата по ранг дивизия във Франция.
Президентът на клуба Ален Дрейфус не опроверга информацията, но също така отказа и да я потвърди.
Както е известно, Доменек напусна националния отбор на Франция през лятото на 2010 година след Световното първенство в ЮАР и до този момент е без работа.
- Саудитски клуб отправи примамлива оферта към Мохамед Салах
- Сълзите на Роналдо или дългият път към трона
- Марко Силва е постигнал устна договорка с Бенфика
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Каспер Шмайхел сложи край на кариерата си
- Бразилският футбол бележи рекорден ръст на приходите през 2025 година
- Бенфика избра Марко Силва за свой основен вариант за нов треньор
- Роби Кийн напусна Ференцварош, готов е за оферти от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]