Официално: Глазгоу Рейнджърс въведе външна администрация
Днес пристигна официално потвърждение на това, че във футболен клуб Глазгоу Рейнджърс е въведено външно административно управление. Причината за процедурата е, че в последните няколко месеца шотландският гранд се сблъска със сериозни финансови проблеми. Днес клубът получи разрешение от съда в Единбург да назначи администратор, който стана лондонската корпорация за предоставяне на финансови услуги Duff & Phelps.
Тази крачка на ръководството на ФК рейнджърс ще повлече след себе си отнемане на десет точки от актива на отбора в таблицата за класиране в националното първенство. А това означава, че „сините" едва ли ще успеят да се преборят за титлата в Шотландия.
- Ал-Ахли Джеда защити титлата си в Азия след драматичен финал
- Гьозтепе - Анталияспор: Трибуните ще помогнат на отбора на Мъри
- Треньорът на Сантош защити Неймар
- Далич и хърватската федерация на визита при Гуардиола
- Бока Хуниорс спечели Суперкласико, Леандро Паредес герой от дузпа
- Галатасарай подготвя нова офанзива за Бруно Фернандеш
- Ривър Плейт ще спечели Суперкласико
- "Дербито на вечните врагове" ще завърши без победител
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]