ПСЖ вади 75 милиона за Кавани
Пари Сен Жермен е готов да заплати 75 милиона евро на Наполи за суперзвездата Единсон Кавани, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Както е известно, през този сезон уругваецът вкара девет гола в 15 мача и привлече вниманието на топ-отборите на Стария континент, включително и на английския Манчестър Сити.
През последните седмици френския Пари Сен Жермен изпитва доста трудности и тимът няма победа вече цели 3 мача, а снощи загуби с 0:3 гостуването си Олимпик Марсилия, което е накарало ръководството да се огледа за футболисти, които ще подсилят огневата мощ на парижани.
"ПСЖ е клуб, който е харесван от много футболисти в наши дни. Доста играчи биха носили фланелката на отбора", заяви спортният директор на парижани Леонардо, който не изключи преминаване на 24-годишния Кавани във френската столица.
За нов футболист на тима се спряга и бившият английски капитан Дейвид Бекъм. В момента ПСЖ е втори във френската Лига 1, след кошмарната загуба на отбора с 0:3 от Олимпик Марсилия през уикенда.
- Анонс на 36-ти кръг на Серия А
- Скандал в Италия: разследват бивш съдийски шеф заради разговори с VAR
- Комо спря Наполи, битката за върха остава отворена
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Революция или как Де Лаурентис иска да промени футбола
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
- Наполи разгроми Кремонезе и отложи титлата на Интер (видео)
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]