Палмър е най-добър играч на Световното клубно първенство
Полузащитникът на Челси Коул Палмър е обявен за най-добър играч на Световното клубно първенство.
23-годишният англичанин игра в шест от седемте мача на турнира, отбелязвайки три гола и правейки една асистенция. Палмър вкара два от тях във финала на турнира срещу ПСЖ (3:0). Общо Палмър игра в 53 мача през миналия сезон, отбелязвайки 20 гола и правейки 14 асистенции.
Челси спечели Световната клубна купа за втори път в историята, изкачвайки се на трето място в света по този показател. Само Барселона (3) и Реал Мадрид (5) са печелили повече в турнира. "Сините“ спечелиха трофея за първи път през 2021 г.
- Арсенал следи ситуацията около Енцо Фернандес, но Тонали остава основна цел
- Челси следи внимателно ситуацията около Флориан Вирц
- Жоао Педро: Палмър би бил титуляр в националния отбор на Бразилия
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, Реал Мадрид и Ман Сити следят ситуацията
- Жаке обясни защо е избрал Ливърпул, а не Челси
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, клубът му постави цена от 120 млн. паунда
- Филип Йоргенсен е поискал да напусне Челси
- Челси ще иска над 80 милиона паунда за Коул Палмър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]