Още един клуб се интересува от Де Пол
31-годишният полузащитник на мадридския Атлетико и националния отбор на Аржентина Родриго Де Пол може да премине в бразилския Фламенго. Това съобщава бразилският журналист и инсайдер Хулио Мигел Нето.
Според инсайдера, клубът преговаря с представителите на играча. Въпреки че Фламенго смята цената на играча за висока, те все още го разглеждат за ролята на основен централен полузащитник. Уточнява се, че приоритет на ръководството е да подпише с флангови играч.
По-рано стана известно, че аржентинският футболист е дал зелена светлина за преминаване в Интер Маями.
Нека припомним, че през миналия сезон Де Пол участва в 53 мача във всички турнири, където отбеляза три гола и направи 10 асистенции. Стойността на играча, според портала Transfermarkt, е 25 милиона евро.
- Диего Симеоне: Искаме да изградим отбора на Атлетико около Хулиан Алварес
- Диего Симеоне: Хулиан Алварес все още не е готов за мача с Малага
- Атлетико официално привлече капитана на Тотнъм Кристиан Ромеро
- Хулиан Альварес се извини на съотборниците си за думите за желанието да напусне Атлетико
- Барселона иска да реши ситуацията с Хулиан Алварес до 19 август
- Барселона набеляза Луис Суарес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес е обсъдил със Симеоне желанието си да премине в Барселона
- Атлетико е все по-близо до подписа на Кристиан Ромеро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]