Гол на Меси помогна на Интер Маями да продължи в ШЛ КОНКАКАФ
Тази вечер на стадион DRV PNC във Форт Лодърдейл (САЩ, Флорида) се проведе реваншът от първия кръг на Купата на шампионите КОНКАКАФ между Интер Маями и Спортинг Канзас Сити . Срещата завърши с победа за тима от Маями с резултат 3:1.
Головете за победителите отбелязаха Лионел Меси и Луис Суарес (1+1), както и халфа Тадео Алиенде . Руското крило на Спортинг Магомед-Шапи Сюлейманов влезе на терена в титулярния състав и игра 58 минути без гол.
Първата среща също завърши с победа за "чаплите". Резултатът в този мач беше 1:0. Меси отбеляза единствения гол. Така Интер Маями се класира за следващия кръг на турнира – 1/8-финалите, където ще срещне ямайския тим Кавалер.
- Бешикташ е готов да обяви трансфера на Мохамед Салах
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Официално обявените трансфери в Европа за 26 юли
- Интер Маями съобщи добри новини за състоянието на Херман Бертераме
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андрей Шевченко: Осъждам италианските легенди, които посетиха Русия
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]