Неймар: Най-голямата ми радост е да играя футбол
Бразилският нападател на Сантос Неймар публикува в социалните мрежи, след като вкара първия си гол след завръщането си в бразилския клуб.
"Най-голямата ми радост е да играя футбол“, написа Неймар.
33-годишният футболист се разписа в 27-ата минута на мача от 12-ия кръг на шампионата Паулища срещу Интер Лимейра. Нападателят отбеляза гол с директен удар от корнер. Мачът завърши с победа с 3:0 за Сантос, като Неймар направи и две асистенции.
По време на професионалната си кариера Неймар е играл за Сантос, Барселона, Пари Сен Жермен и Ал Хилал. 33-годишното крило изигра 128 мача за националния отбор на Бразилия и отбеляза 79 гола. Според информация на интернет портала Transfermarkt пазарната стойност на футболиста е 15 милиона евро.
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Фламенго стана шампион на Бразилия
- Спечелил Купата на МЛС оглави Селтик
- УЕФА обмисля евентуално отстраняване на Израел
- Викинг стана шампион на Норвегия
- Неймар говори за контузията си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]