Аржентинска легенда: Меси играе селски футбол
Легендарният аржентински бивш вратар Уго Орландо Гати разкритикува нападателя на Интер Маями Лионел Меси. Според 80-годишния ветеран, Меси играе селски футбол в МЛС. Успехът му в Барселона се дължи на факта, че "блаугранас“ имаше изключителен отбор.
"Не харесвам Меси, но той играе прост футбол. Видях го в Барселона, където всички му се възхищаваха, никой не го натискаше. Но имаше страхотен отбор, който играеше за него.
Меси може да се присъедини към отбора на Аржентина за Мондиал 2026. Но тогава аржентинците ще имат играч по-малко. Сега е така... Лионел играе селски футбол в САЩ!“ , заяви Гати.
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
- София ще бъде домакин на Общото събрание на Асоциацията на Европейските лиги
- Нани ще се присъедини към казахстанския Актобе
- Бешикташ се интересува от защитник на Реал Мадрид
- Меси отказал 1.4 млрд. от Ал-Итихад
- Треньори без заплати или венецуелският футбол при Мадуро
- Порто победи Бенфика в 1/4-финалите за Купата на Португалия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]